Elektrický ohýbač roxorov a stavebnej ocele SIMA STAR 20

STAR-20

Elektrický ohýbač STAR 20 je vhodný na prácu na stavbe alebo vo výrobe. Ideálny na výrobu strmeňov, ale aj iných druhov ohybu stavebnej ocele. Verziu STAR 20 dodávame v trojfázovom vyhotovení s príkonom 1,5 kW. Ohýbač obsahuje všetko potrebné príslušenstvo pre ohyb stavebnej ocele. Ohýbačka má mechanické aj elektrické bezpečnostné systémy ako plne hermeticky ovládací panel s displejom napätia a prúdu a ochranou proti prehriatiu. Umožňuje ohýbať v závislosti od hrúbky aj viacero roxorov naraz.

Technické parametre

Kapacita zariadenia

Príslušenstvo súčasťou

Použitie elektrického ohýbača roxorov SIMA STAR 16

Modely SIMA sú schopné vyrábať akýkoľvek tvar obvykle používaný pre armovanie na stavbe ako sú háky, separátory, kotvy, kotviace úchyty, stojiny, vzpery, výstuhy. Za pomoci príslušenstva sú schopné vyrábať štandardné strmene, oblúky, kruhy, špirály. Model STAR 16 je dodávaný s držiakom pre uloženie armovacích prútov pre ich jednoduchšie približovanie.

Zariadenia SIMA dokážu ohýbať niekoľko armovacích prútov betonárskej oceli naraz v závislosti na priemeru a pevnosti. Všetky potrebné kolíky, valčeky a tŕne, rovnako pravítka sú dodávané ako štandardné vybavenie.

Ohýbačka roxorov dokáže pri pevnosti R-650 N/mm² ohýbať pri týchto priemeroch viacero kusov súčasne: Ø6 x 7ks, Ø8 x 6ks, Ø10 x 5ks, Ø12 x 2ks, Ø16 x 1ks.

Máte záujem o konfiguráciu alebo cenovú ponuku ohýbačky roxorov radu STAR?