Elektrický ohýbač roxorov a stavebnej ocele SIMA SPIRAL 26

spiral26

Elektrický ohýbač SPIRAL 26 je určený výhradne pre flexibilné špirálové ohýbanie hladkých a rebrovaných roxorov s priemerom do 26 mm. Pre ostatné operácie, stroj nie je vhodný. Využitie je možné na stavbe alebo vo výrobe. Verziu SPIRAL 26 dodávame v trojfázovom vyhotovení s príkonom 1,5 kW pre 1. stupeň rýchlosti a 2,5 kW pre 2. stupeň rýchlosti. Ohýbač obsahuje všetko potrebné príslušenstvo pre ohyb stavebnej ocele vrátane otáčania pracovnej časti stola v oboch smeroch. Ohýbačka má mechanické aj elektrické bezpečnostné systémy a ochranou proti prehriatiu. Zariadenie nepoužíva drahé alebo na výmenu problematické čipové obvody. Samochladiaci brzdný motor.

Technické parametre

Kapacita zariadenia

Príslušenstvo súčasťou

Použitie elektrického ohýbača roxorov SIMA SPIRAL 26

Modely SPIRALšpeciálne určené pre výrobu špirál, ktoré sa využívajú v základoch, pri vodných priehradách, nádržiach, oblúkoch, kupolách a stĺpoch. Široké využitie v stavebníctve alebo pri výrobe.  

Ohýbač SIMA SPIRAL 26 nevyžaduje ohyb začiatku stavebnej ocele. Využíva bezpečnostný pedál. Umožňuje automatické alebo manuálne ovládanie. Pracuje s dvomi rýchlosťami a dovoľuje ohyb vľavo aj vpravo. Nastaviteľné centrálne ozubené koleso pre polomer krivky špirály alebo obruče. 2 rampy s valcami na nastavenie rozostupov. Kompletný ovládací panel vrátane tlačidla núdzového zastavenia, vypínača zapnutia – vypnutia, výstražných svetiel a prepínača prevádzkových spínačov.

Máte záujem o konfiguráciu alebo cenovú ponuku ohýbačky roxorov radu SPIRAL?