Obchodné podmienky spoločnosti AZING s.r.o. - predaj stavebných strojov pre prácu s roxormi

O SIME

Spoločnosť SIMA, Sociedad Industrial de Maquinaria Andaluza, S.A., začala svoju obchodnú činnosť v roku 1970 s firemným poslaním, zjednodušiť ľudskú prácu používaním strojov a zariadení. V súčasnosti disponuje spoločnosť SIMA výrobnou kapacitou 27 000 m2. SIMA zabezpečuje komplexný výrobný proces, od laserového rezania a tvarovania materiálu, cez robotom asistovanej výroby až po povrchovú úpravu a lakovanie dielov. SIMA je poprednou spoločnosťou v oblasti výroby a dodania ľahkých strojov pre stavebníctvo v Španielsku a tretím najväčším dodávateľom v Európe.

V roku 2016 má SIMA stabilné postavenie v 77 krajinách a pokračuje v medzinárodnej expanzii čím si upevňuje svoju súčasnú pozíciu a otvára nové trhy. Spoločnosť SIMA získala povesť medzinárodnej značky. Dnes je SIMA k dispozícii na piatich kontinentoch. Náš obchodný tím pozostáva z kvalifikovaných odborníkov, ktorí sú schopní zabezpečiť klientovi pomoc z komerčného aj technického hľadiska.

V súlade so súčasnými komunikačnými technológiami naša webová stránka a naša prítomnosť v sociálnych médiách pomáha poskytovať dodatočné informácie zákazníkom.

PREČO SIMA?

Španielska značka, vyrobené v Španielsku. 

Efektívna a flexibilná spolupráca s obchodníkmi a zákazníkmi.

45 rokov vývoja a výroby prémiovej kvality stavebných zariadení.

Medzinárodné pôsobenie v 77-tich krajinách.

Záručný a pozáručný servis a asistencia. 

Kľúčom úspechu SIMA je dôraz na kvalitu. Všetky zariadenia v našej ponuke sú testované, aby dokázali pracovať aj v náročných podmienkach výroby a stavebníctva. Naše stavebné stroje testujeme pred uvedením do predaja v reálnych podmienkach, aby sme získali reálny obraz o funkčnosti zariadenia. Naše zariadenia vyrábame s dôrazom na bezpečnosť a dodržanie všetkých právnych predpisov v rámci Európskej únie. Máme certifikáciu ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

NÁVŠTEVA VÝROBCU SIMA

Stretnutie vo výrobnom závode SIMA v španielskom meste Granada v roku 2018.

AZING s.r.o. – Zariadenia pre prácu s roxormi | Mob: 0948 823 693, 0910 823 693 | E-mail: info@roxor.sk | © Roxor.sk 2009-2021
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this