SIMA

Sociedad Industrial de Maquinaria Andaluza, S.A.

Spoločnosť SIMA, Sociedad Industrial de Maquinaria Andaluza, S.A., začala svoju obchodnú činnosť v roku 1970 s firemným poslaním, zjednodušiť ľudskú prácu používaním strojov a zariadení. V súčasnosti disponuje spoločnosť SIMA výrobnou kapacitou 27 000 metrov štvorcových. SIMA zabezpečuje komplexný výrobný proces, od laserového rezania a tvarovania materiálu, cez robotom asistovanej výroby až po povrchovú úpravu a lakovanie dielov. SIMA je poprednou spoločnosťou v oblasti výroby a dodania ľahkých strojov pre stavebníctvo v Španielsku a tretím najväčším dodávateľom v Európe.

V roku 2016 má SIMA stabilné postavenie v 77 krajinách a pokračuje v medzinárodnej expanzii čím si upevňuje svoju súčasnú pozíciu a otvára nové trhy. Spoločnosť SIMA získala povesť medzinárodnej značky. Dnes je SIMA k dispozícii na piatich kontinentoch. Náš obchodný tím pozostáva z kvalifikovaných odborníkov, ktorí sú schopní zabezpečiť klientovi pomoc z komerčného aj technického hľadiska.

V súlade so súčasnými komunikačnými technológiami naša webová stránka a naša prítomnosť v sociálnych médiách pomáha poskytovať dodatočné informácie zákazníkom.

osime01

Prečo SIMA?

Španielska značka, vyrobené v Španielsku.

Efektívna a flexibilná spolupráca s obchodníkmi a zákazníkmi.

45 rokov vývoja a výroby prémiovej kvality stavebných zariadení.​

Medzinárodné pôsobenie v 77-tich krajinách.

Záručný a pozáručný servis a asistencia.​

osime02
osime03
osime05

Kľúčom úspechu SIMA je dôraz na kvalitu. Všetky zariadenia v našej ponuke sú testované, aby dokázali pracovať aj v náročných podmienkach výroby a stavebníctva. Naše stavebné stroje testujeme pred uvedením do predaja v reálnych podmienkach, aby sme získali reálny obraz o funkčnosti zariadenia. Naše zariadenia vyrábame s dôrazom na bezpečnosť a dodržanie všetkých právnych predpisov v rámci Európskej únie. Máme certifikáciu ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.