Drviče stavebnej sutiny TRITON

Ponúkame drviče stavebnej sutiny od španielskeho výrobcuSIMA. Výrobca je na trhu už takmer 50 rokov. Drviče sa používajú pri rekonštrukčných prácach priamo na stavbe alebo pre spracovateľské podniky. V našej ponuke máme zatiaľ dva modely Triton. Ich súčasti sú vyrobené s dôrazom na dlhú životnosť stroja, jednoduchú manipuláciu a spoľahlivú funkčnosť.

Drvičky TRITON dokážu spracovať stavebný materiál až o tretinu jeho pôvodného objemu. Čistú suť je môžné opäť využiť na stavbe. Prečo je drvič nenahraditeľný pomocník na stavbe? Dozviete sa v najnovšom článku.

Triton 230 V

Jednofázový drvič redukuje objem stavebného odpadu o tretinu jeho pôvodného objemu s výkonom 4 kW. Čistú suť môžete opäť využiť na stavbe. Drvič má robustnú konštrukciu a výkonný elektromotor s výkonom 4 kW, ktorý dokáže podrviť až 2,5 m3 sutiny za hodinu. Veľký vstupný otvor vám umožní podrviť aj väčšie kusy. Súčasťou balenia sú 3 sitá. Manipuláciu s drvičom uľahčujú 4 veľké kolesá s brzdami. 

Triton 400 V

Trojfázový drvič stavebnej sutiny od firmy Sima je užitočným pomocníkom na stavbe. Redukuje objem stavebného odpadu o tretinu jeho pôvodného objemu. Čistú suť môžete opäť využiť na stavbe. Drvič má robustnú konštrukciu a výkonný elektromotor s výkonom 4 kW, ktorý dokáže podrviť až 2,5 m3 sutiny za hodinu. Veľký vstupný otvor vám umožní podrviť aj väčšie kusy. Súčasťou balenia sú 3 sitá. Max. veľkosť drvených kusov 15×15 cm.