Elektrický ohýbač roxorov a stavebnej ocele SIMA
DEL 36

del36

Elektrický ohýbač DEL 36 je vhodný na prácu na stavbe alebo vo výrobe. Umožňuje ohybom vyrábať strmene, špirály a obruče podľa voliteľného príslušenstva. Verziu DEL 36 dodávame v jednofázovom alebo v trojfázovom vyhotovení. Ohýbač obsahuje všetko potrebné príslušenstvo pre ohyb stavebnej ocele. Ohýbačka má mechanické aj elektrické bezpečnostné systémy ako plne hermeticky ovládací panel s displejom napätia a prúdu a ochranou proti prehriatiu.

Technické parametre

Kapacita zariadenia

Príslušenstvo súčasťou

Použitie elektrického ohýbača roxorov SIMA DEL 36

Modely DEL sú schopné vyrábať akýkoľvek tvar obvykle používaný pre armovanie na stavbe ako sú háky, separátory, kotvy, kotviace úchyty, stojiny, vzpery, výstuhy. Za pomoci príslušenstva sú schopné vyrábať štandardné strmene, oblúky, kruhy, špirály.

Zariadenia SIMA dokážu ohýbať niekoľko armovacích prútov betonárskej oceli naraz v závislosti na priemeru a pevnosti. Všetky potrebné kolíky, valčeky a tŕne, rovnako pravítka sú dodávané ako štandardné vybavenie.

Presné nastavenie uhlov ohýbaného materiálu pomocou čapov a indukčných snímačov, ktoré sú odolné proti vode a prachu. Bočné krátke otvory pre tŕne na ktorých je možné presne vyladiť nastavenie uhlov.

Máte záujem o konfiguráciu alebo cenovú ponuku ohýbačky roxorov radu DEL?